jan 24, 2016
2254 Views
Komentáre vypnuté na Kvalitné podlahy a podlahové krytiny Floor Experts

Kvalitné podlahy a podlahové krytiny Floor Experts

Written by

Pokiaľ riešite otázku, akú podlahu či podlahovú krytinu zvoliť do vašej domácnosti, určite mi dáte za pravdu, že výber nie je až taký jednoduchý ako to možno na prvý pohľad vyzerá. Na trhu dnes máme množstvo druhov podláh a podlahových krytín, ktoré sa odlišujú nielen svojim vzhľadom, ale i materiálom, prevedením, či použitými technológiami. Ako si vybrať podlahu, ktorá bude spĺňať všetky vaše očakávania?

Vinylové podlahy

Kvalitná vinylová podlaha je vlastne napodobneninou drevenej podlahy, ktorá predstavuje viacvrstvovú podlahovú krytinu. Výhodou takejto podlahy je pružnosť materiálu, často zvýšený ešte pružnejšou „penovou“ podkladovou vrstvou. Materiál, ktorý je elastický je veľmi príjemný pri chôdzi, ale má i výborné zvukové a tepelné izolačné vlastnosti. Údržba vinylovej podlahy je veľmi jednoduchá, takže sa nemusíte báť, žeby ste sa o ňu museli špeciálne starať. V podlahách nevznikajú žiadne „špáry“, prípadne otlaky z nábytku, čo je tiež veľkým plusom.

Drevené podlahy

Pokiaľ chcete dať prednosť drevenej podlahe, nebojte sa investovať. Drevo patrí k materiálom, ktorého životnosť je nesmierne dlhá. Pri správnej starostlivosti sa drevené podlahy  „dožívajú“ i niekoľko rokov, a to bez výrazných prejavov opotrebenia. Podlahy vyrobené z dreva sú odolné voči odieraniu, slnečnému žiareniu a po celý čas si zachovávajú svoj pôvodný vzhľad. Nevyžadujú si ani náročnú údržbu, keďže vám postačí vlhká handra a špeciálny prípravok určený na drevo. Drevené podlahy Floor Experts majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti a sú veľmi príjemné na dotyk.

Laminátové podlahy

Ak hľadáte variantu plávajúcej podlahy, elegantné laminátové podlahy sú najideálnejším riešením. Tento typ podlahy je veľmi pekný a na výber máte z viacerých vzorov. Údržba je i v tomto prípade veľmi jednoduchá, a to i samotná montáž, ktorá vám zaberie minimum času. Okrem toho je určená i na podlahové kúrenie a plusom laminátu je vysoká odolnosť voči poškrabaniu.

Široký výber laminátových, drevených či vinylových podláh a podlahových krytín ponúka spoločnosť FLOOR EXPERTS SLOVAKIA S.R.O. Priateľské ceny, spokojní zákazníci, rýchle dodanie, odborný personál a kvalitný sortiment sú prednosti, prečo si vybrať práve našu spoločnosť. Tak čo poviete, aj vy dáte radšej prednosť overenej spoločnosti?

 

Foto: © nicos / Dollar Photo Club

 

Article Categories:
Ako na domácnosť