okt 7, 2022
231 Views
Komentáre vypnuté na Jedinečný nábytkový dizajn zo Slovenska – poznáte tradičného slovenského výrobcu SANAS z Východu?

Jedinečný nábytkový dizajn zo Slovenska – poznáte tradičného slovenského výrobcu SANAS z Východu?

Written by

Z východného Slovenska priamo do vašej obývačky. Kvalitný, dizajnový a variabilný nábytok pre váš domov.

Slovenský výrobca Sanas prepája tradičné remeslo s modernými technológiami. Okrem dizajnu a kvality kladie dôraz aj na ochranu životného prostredia.

Originálny nábytok z prémiových materiálov

Aby vám zariadenie do domácnosti vydržalo roky, investuje slovenský výrobca do prvotriedneho materiálu a moderných technológií na jeho spracovanie. Za dizajn, funkčnosť a úžitkové vlastnosti nábytku získal medzinárodne uznávané certifikáty.

Dominanta obývačky – sedacia súprava

Kožená alebo textilná? Rozkladacia alebo s taburetom? Niekedy je výber náročný, no investovať do kvalitnej sedacej súpravy sa oplatí. Sedačky Sanas sú vyrobené z 8 vrstiev certifikovaných materiálov. Precízne spracované, extra odolné a naozaj pohodlné.

Stoličky, z ktorých sa vám nebude chcieť vstať

Kvalitné stoličky by nemali chýbať v žiadnej kuchyni. Zo širokej ponuky modelov a prevedení si môžete vyskladať štýlové a pohodlné stoličky, na ktorých budete sedieť s radosťou. Dynamická skúška odolnosti, ktorou kuchynské stoličky Sanas prechádzajú, vám zaručí ich dlhú životnosť.

Skladajte nábytok rýchlo a jednoducho

Už žiadne hľadanie šrobovákov a skrutky rozkotúľané po podlahe. Váš nový nábytok poskladáte za pár sekúnd. Stačí zložiť predpripravené diely dohromady.

Sanas ako jediný výrobca na Slovensku využíva technológiu Threespine ®. Okrem dokonalých uhlov a jednoduchej montáže má táto technológia pozitívny vplyv na životné prostredie, keďže nie sú potrebné skrutky, fitingy, lepidlá ani materiál na ich balenie a prepravu. V prípade potreby môžete navyše nábytok znovu rozložiť a presunúť bez straty kvality.

Na mieru do vašej domácnosti

Vyskladajte si originálne kusy nábytku presne podľa vašich predstáv. Kuchynské linky, sedačky, obývacie steny… Sanas vám ponúka možnosť realizovať interiéru na mieru.

Dohodnite si konzultáciu s odborníkmi v niektorej z predajní alebo využite online moduly, pomocou ktorých si naplánujete kuchyňu alebo obývaciu izbu z pohodlia domova.

Rokmi overená kvalita – na trhu už od roku 1955

Spoločnosť fungovala dlhé roky pod značkou Nový domov. Od roku 1990 ju poznáme ako Sabinovskú Nábytkársku Spoločnosť – SANAS. Stabilného výrobcu, ktorý dodáva nábytok pre slovenský aj zahraničný trh.

Kvalita a nadčasový dizajn. V eshope Sanas nájdete nábytok do minimalisticky, vidiecky aj industriálne ladeného interiéru.

Zdroj: Sanas.sk


Article Categories:
Nezaradené