júl 29, 2021
506 Views
Komentáre vypnuté na Hľadáte ruksak pre svoje „veľké“ dieťa? Výber ovplyvní viacero faktorov

Hľadáte ruksak pre svoje „veľké“ dieťa? Výber ovplyvní viacero faktorov

Written by

Je veľmi dôležité, na akú príležitosť batoh vyberáte. Iný je vhodný na voľný čas, iný do školy alebo na nákup.

Urobiť kompromis medzi značkou, dizajnom, ergonómiou a kvalitou batohu, je podstatné, najmä keď ho vyberáte pre tínedžera. Ak budete voliť batoh s posuvným chrbtovým systémom, nemusíte sa obávať, že by vám školák z batohu vyrástol. Z pohľadu dieťaťa býva obvykle najdôležitejším parametrom dizajn alebo značka. Na Belda.sk nájdete široký výber ruksakov na rôzne príležitosti. Do školy, na výlety, do práce, ale aj na voľnočasové aktivity. Dizajn je podstatný a často ovplyvňuje aj vybavenie batohu – najmä jeho veľkosť i množstvo priehradok a úložného priestoru celkovo.ruksak

Športový batoh alebo ruksak do školy?

Pri výbere rozlišujte, či ide o batoh do školy alebo na voľnočasové aktivity. Ak ide o školský batoh, dbajte na oporu chrbta. Značkové batohy sú totiž väčšinou športové alebo voľnočasové, schováte do nich napríklad tenisky a oblečenie, prípadne fľašu s pitím, nie sú však vhodné na nosenie kníh a zošitov. Obsah batohu, ktorý smeruje na tréning, je minimálne o polovicu ľahší ako školský batoh naložený učebnicami a zošitmi.

Vans alebo Dakine?

Čo sa týka značky, nie je značka ako značka. Mať pekný, štýlový batoh, napríklad Vans ruksak, je pre dnešných tínedžerov dôležité. Motívy, farebnosť a u starších detí práve renomovaná a uznávaná značka, hrajú pri vyberaní dôležitú úlohu. Určite chcete, aby sa batoh študentovi páčil, preto ho vyberajte spoločne. Ponuka je na trhu dostatočne široká, aby si vybral každý. Čo by ste povedali na Dakine ruksak? U mladých sú kúsky z portfólia tejto značky mimoriadne populárne, sú stávkou na istotu v rámci kvality prevedenia. Dnešní výrobcovia ponúkajú abstraktné pestré i jednofarebné prevedenia, konkrétne motívy – okrem názvu značky ako takej – nie sú u tínedžerov až tak žiadané, výnimkou je napríklad klasická legendárna šachovnica, ktorá zdobí Vans ruksak. Ak vyberáte s vašimi ratolesťami vhodný školský, prípadne športový batoh, zvážte všetky detaily i frekvenciu jeho používania a rozhodnite sa pre kúsok, ktorý vaše dieťa dokonale využije.

Article Tags:
· ·
Article Categories:
Ako na to