máj 25, 2016
1455 Views
Komentáre vypnuté na Čo ocení každý poľovník?

Čo ocení každý poľovník?

Written by

Poľovníctvo má na Slovensku niekoľko sto ročnú históriu. Táto kultúra a jej zvyky a tradície je hlboko zakorenená v mnohých poľovníckych rodoch, avšak rýchlo si ju osvojujú aj začínajúci adepti poľovníctva.

 

Dvadsaťpäťročná tradícia v podnikaní, to je na slovenské pomery naozaj pekný počin, ktorým sa nemôže pochváliť každá firma. Ibo s.r.o. však áno. Okrem techniky a potrieb do záhrady a lesa nájdete v ponuke tohto overeného spoločníka všetkých lesníkov, lesákov a záhradkárov aj praktické poľovnícke potreby a príslušenstvo pre lovcov, ktoré zase ocenia všetci poľovníci a rybári.

 

Zbrane

Puška neodmysliteľne patrí k výbave poľovníka. Každý lovec sa o ňu patrične stará pretože vie, že so zle vyčistenou a zanedbanou zbraňou je presná streľba utópiou. Na Ibo.sk preto nájdete šnúry a komplety na čistenie brokovníc, prípravky na čistenie hlavní aj oleje na zakonzervovanie pažby zbrane. U predajcu však nájdete aj rozličné zbrane na loveckú či športovú streľbu.

 

Doplnky pre psov

Hovorí sa, že pes je najlepším priateľom človeka. Poľovníci to môžu potvrdiť. Praktické pomôcky, použiteľné pre výcviku vášho štvornohého kamoša, ľahko nájdete na Ibo.sk. Boli odskúšané na rôznych psích rasách a sú teda pripravené poslúžiť aj vám a vášmu psíkovi.

 

Balabány a ďalšie doplnky pre lov

Poznáte pojem balabán? Ak nie, tak vedzte, že ide o imitáciu zvery, ktorá slúži k vábeniu rovnakého, prípadne iného druhu. Okrem týchto verných makiet však nájdete v sekcii „Doplnky pre lov“ napríklad aj unikajúce terče, ktoré ocenia najmä športoví strelci pri tréningu presnosti streľby.

 

Oblečenie a obuv

Na Ibo.sk sa oblečiete komplet, od topánok po čiapku. Kvalitné oblečenie je pre chvíle strávené v lese a sychravom počasí veľmi potrebné. Prvotriedne kožené topánky s odolnou podrážkou si pochvaľujú aj turisti, podobne ako mikiny a bundy, určené na prechodné a chladné obdobia. Pri kúpe niektorého zo setov bundy a nohavíc môžete navyše ušetriť zaujímavú sumu peňazí.

 

 

 

Article Categories:
Ako na to