dec 7, 2021
1060 Views
Komentáre vypnuté na Carvago – Kto sme?

Carvago – Kto sme?

Written by

Sme jednotkou na trhu v rámci obchodovania s ojazdenými automobilmi. Ak hľadáte spoľahlivý motor na štyroch kolesách, pozrite si našu širokú ponuku pre ojazdene auta.

750,000 áut jedným kliknutím myši

Áno, správne. Každý deň dostaneme vyše 7 miliónov áut na posúdenie, avšak kvôli precíznemu výberu kvality a spoľahlivosti len niečo cez 10% z toho vyhodnotíme ako vhodné pre predaj na našej platforme. Vieme, že vďaka tomuto faktu môžeme pôsobiť, že sme nároční. Robíme to však hlavne kvôli vašej spokojnosti a bezpečnosti.

Záruka kvality na prvom mieste

Spolupracujeme len s overenými a odskúšanými predajcami. Štandard kvality áut, ktoré ponúkame hodnotíme podľa veľmi prísnych pravidiel.

Navyše každý automobil, ktorý ponúkame musí prejsť technickou kontrolou, ktorá sa skladá z viac ako 270 rôznych parametrov aby mohlo byť vyhodnotené ako vhodné na predaj na našej stránke. Predtým, než si vozidlo cez nás zakúpite dostanete o tejto kontrole fotodokumentáciu.

Potrebujete sa s niekým poradiť? Sme tu pre vás!

Žiaden automobil, ktorý nájdete na našej stránke my dopredu nevlastníme. To znamená, že vám môžeme kedykoľvek objektívne poradiť – stačí sa na nás obrátiť. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a veľmi radi vám poradíme a pomôžeme s výberom automobilu.

Financovanie za 15 minút, všetko online!

Ak sa rozhodnete pre kúpu niektorého z automobilov, môžete zaň zaplatiť zo svojich peňazí alebo využiť naše Carvago financovanie. U nás nájdete nadštandardne výhodné podmienky financovania a spolupracujeme s množstvom bánk a poskytovateľov finančných služieb aby ste si mohli vychutnať jazdu vo vašom vysnívanom aute bez ohľadu na aktuálny stav vašej peňaženky.

Keďže sme výhradne online, hotovosťou sa u nás zaplatiť nedá. Ak sa však rozhodnete platiť všetko z vlastných prostriedkov, ponúkame vám platbu pomocou bankového prevodu.

CarAudit™ – Preverenie vozidla

Každé z ponúkaných vozidiel dôkladne preverí náš kvalifikovaný automechanik. V prípade, že máte záujem o kúpu vozidla, dostanete detailnú fotodokumentáciu o tejto technickej kontrole.

V 93% prípadoch vám vieme zaručiť dokončenie kontroly do 2 pracovných dní od podania vášho podnetu, s následným vyhodnotením a prípadným doporučením, ak je s vozidlom všetko v poriadku.

Pripomíname, že naše technické kontroly sú skutočne veľmi náročné na funkčnosť, kvalitu a celkový stav vozidla. Naša technická kontrola sa skladá z viac než 270 parametrov.

Recenzia Carvago

Ak nie ste spokojný vy, nie sme ani my!

Samozrejme, to, že si pri výbere a sprostredkovaní automobilov dávame veľmi záležať nám veriť nemusíte. Dovoľte nám teda predstaviť vám niekoľko našich spokojných zákazníkov.

Tu si môžete prečítať ich recenzie a ohlasy.

Pevne veríme, že čoskoro tam pribudne aj ten váš. 🙂

 

Article Tags:
·
Article Categories:
Ako na to