dec 23, 2023
173 Views
Komentáre vypnuté na 5 výhod farieb na nábytok Frenchic Original Range

5 výhod farieb na nábytok Frenchic Original Range

Written by

Farby Frenchic Original Range sú známe svojou kvalitou a vlastnosťami, ktoré pridávajú hodnotu každému drevenému povrchu. Táto kriedová farba je výnimočná v mnohých ohľadoch. Zmení na nepoznanie nielen váš drevený nábytok, ale tiež keramické obklady či kovové prvky v interiéri. Prečo sú farby Frenchic Original Range tak populárne a v čom spočívajú ich najväčšie výhody?

1. Jednoduchá aplikácia, ekologická voľba

Farby na nábytok a drevené povrchy Frenchic Original Range sú vyrobené na takej báze, aby boli ľahko aplikovateľné. Sú vhodnou voľbou pre profesionálnych remeselníkov, ale aj pre amatérskych nadšencov. Ich konzistencia umožňuje hladký a rovnomerný náter už po prvej vrstve. Pre dokonalý efekt sa odporúča použiť dve vrstvy farby. Kriedové farby Frenchic Original Range neobsahujú škodlivé látky ako sú ťažké kovy a rozpúšťadlá. Ide o ideálne farby do domácností, v ktorej bývajú alergici alebo ľudí citliví na chemikálie vo výrobkoch.

2. Vysoká krycia schopnosť

Frenchic Original Range majú vysokú kryciu schopnosť. Znamená to, že s minimálnym množstvom farby dosiahnete maximálny efekt. Táto vlastnosť uľahčuje prácu pri natieraní nábytku a zaručuje konzistentný výsledok. Nádherný matný efekt krásny vzhľad natretého dreva ešte znásobuje.

3. Rýchle schnutie a jedinečné dozrievanie

Rýchloschnúca formula farieb Frenchic Original Range umožňuje efektívne a rýchle dokončenie projektov. Vďaka rýchlemu schnutiu môžete ďalšiu vrstvu nanášať už po hodine. Jedinečnou vlastnosťou je dozrievanie farby v priebehu 2 až 3 týždňov. Vnútorné pomalé dozrievanie zabezpečuje dlhú stabilitu a odolnosť natretého povrchu.

4. Široká paleta trendových odtieňov

Frenchic Original Range sa predávajú v rozmanitej palete odtieňov, čo umožňuje individuálnu tvorbu a prispôsobenie sa každému štýlu a vkusu. Vyberte si neutrálnu bielu či sivú alebo dajte prednosť nádhernej azúrovej, červenej a zelenožltej kriedovej farbe.

5. Odolnosť, stabilita trvanlivosť

Farby na nábytok Frenchic Original Range sú nielen vzhľadovo nádherné, ale aj odolné a trvanlivé. Po správnom nanesení a zapečatení farby môže byť váš nábytok chránený pred opotrebením, škrabancami a poveternostnými vplyvmi. Trvácnosť sa zvýši aplikáciou vhodného impregnačného prípravku. Informujte sa u predajcu, ako aplikovať impregnačný prípravok a chráňte nábytok po dlhé roky. Kriedové farby na nábytok Frenchic Original Range je možné umývať.

Autor: Gabriela Kudláčová – senior copywriter

 

 

 

 

Article Categories:
Ako na to