júl 11, 2016
1695 Views
Komentáre vypnuté na 4 módne prešľapy, ktoré všetky nevedomky robíme

4 módne prešľapy, ktoré všetky nevedomky robíme

Written by

Aj ženy sú len ľudia, a tak aj tie najväčšie módne expertky sledujúce všetky najnovšie trendy občas zlyhajú. A navlečú sa do niečoho, čo nie je až taká výhra. Nič to, hlavu hore, po prečítaní tohto článku si odsledujete všetko, aj omyly a prešľapy, o ktorých ste ani len netušili, že ich robíte.

Toto je štvorica najbežnejších chýb, ktoré v obliekaní robíme, hoci nechceme.

 

  1. Rozlišujte sezóny

Zimný kabát v akomkoľvek počasí? Nie, nie. V jarných mesiacoch, hoci sa ešte neoteplilo celkom podľa Vašich predstáv, zvoľte radšej štýlové pončá či prechodné bundičky. Rovnako tak nenoste tenké dámske letné šaty v decembri! Čo na tom, že si cez ne prehodíte niečo hrubé, nehodí sa to. Skrátka, rozlišujte ročné obdobia aj vrámci svojho šatníka.

 

  1. Vyhrnúť!

Opäť raz ste došli domov celé zafúľané, lebo ste celý deň ťahali svoje rifle po zemi? Toto teda trendy rozhodne nie je. Pri tom by stačilo tak málo: Iba si ich vyhrnúť!  Zahnutie je veľmi moderné, a netýka sa to len nohavíc. Rovnako tak si pokojne zahýnajte dlhšie košele, verte nám, vyzerá to vážne dobre.

 

  1. Ach, tá podprsenka!

S podprsenkou narábajte obzvlášť opatrne. Tak, ako môže červená „push-upka“ vyzerať pod priehľadným topom úžasne sexy, môže to zapôsobiť aj celkom nemožne. A čo je úplne faux-pax, je tielko bez ramienok s podprsenkou s ramienkami pod ním. Pomóóóc, toto vážne nie!

 

  1. XXL móda

Oversized móda je trendy, o tom nediskutujeme. Ale… Nosenie všetkého o dve konfekčné čísla väčšieho len preto, že je to moderné neodporúčame. Jednak si to vyžaduje cvik, no pravdu povediac, nepristane to každej žene. Preto, keď chcete niečo voľnejšie, aby ste sa cítili čo možno najpohodlnejšie, čo tak skúsiť namiesto bratovej XXL košele nejaké krásne dámske tuniky, ktoré z Vás spravia dámu?

Vždy však majte na pamäti zásadu číslo jeden: K širšiemu vrchu dopasujte užší spodok, teda tuniku k legínam či voľnú košeľu zásadne k úzkym džínsom a naopak.

Budete si to pamätať?

 

 

 

Article Categories:
Ako na zdravie a krásu