jún 17, 2015
5396 Views
Komentáre vypnuté na Moderná klimatizácia

Moderná klimatizácia

Written by

Tridsaťstupňové teploty sa pomaly, ale isto blížia, takže tropickým teplotám sa ani toto leto nevyhneme. To by však bolo úplne v poriadku, no vysoké teploty v miestnosti nie sú vôbec príjemné. Čo tak si zaobstarať klimatizáciu, ktorá by váš dom či firmu perfektne ochladila?

Výkon je dôležitý

Pri výbere klimatizácie sa treba zamerať na výkon, keďže by mala vedieť schladiť celú miestnosť, a to aj bez toho, aby ste ju mali neustále zapnutú. Okrem toho treba vedieť určiť, koľko ľudí sa v danej miestnosti nachádza alebo býva, aby ste podľa toho vedeli vybrať ideálnu klimatizáciu pre váš domov či firmu. Veľký rozdiel je i to, či ju budete využívať v prízemnom domčeku alebo v podkrovnom byte.

Klimatizácia aj pre alergikov

Možno ste to ani len netušili, no klimatizačná jednotka dokáže vzduch nielen ochladiť, ale aj zvlhčiť či čistiť. Funkcia zvlhčovania funguje tak, že klimatizácia vzduch zbaví plesní a mikroorganizmov, pričom vlhkosť rozvádza rovnomerne po celej miestnosti. Takže pokiaľ trpíte rôznymi alergiami alebo ste na kvalitu vzduchu obzvlášť citlivý, klimatizácia zabezpečí okrem klasického ochladzovania aj filtrovaný a čistý vzduch.

3D prietok vzduchu

Inteligentná klimatizácia Daikin Emura obsahuje špeciálny systém, určený na 3D prietok vzduchu. Pýtate sa, čo to vlastne je? Tento systém spôsobuje práve to, že daná miestnosť bude rovnomerne ochladená, takže sa nemusíte báť toho, že v niektorých častiach bude horúco a niekde bude zase príjemný chládok.

Elegantná klimatizácia, dokonalý dizajn

Vhodným riešením je nákup klimatizácie od firmy, ktorá vám ju vyhotoví podľa vašich predstáv. Pri jej voľbe okrem iného zvážte aj tepelné podmienky priestoru, ktorý má ochladiť. Môže ísť napríklad o veľkosť okien, počet osôb či výšku miestnosti.

Klimatizácia Daikin je obľúbená i vďaka perfektnému dizajnu, ktorý vás očarí už na prvý pohľad. Máte možnosť vytvorenia tenkej, no zároveň štýlovej klimatizačnej jednotky, ktorá okrem perfektného dizajnu zabezpečí i vytúžený chládok v interiéri.

daikin

 

Elegantná klimatizácia Daikin Emura spĺňa i tie najnáročnejšie požiadavky klientov a poskytuje mnohé inovatívne funkcie, ktoré jednoznačne oceníte. Môžete si vybrať z viacerých režimov ako je: komfortný režim, ktorý smeruje chladný vzduch smerom nahor a teplý vzduch smerom k podlahe. Inteligentný režim znižuje spotrebu energie a nočný režim je skutočne veľmi tichý, takže počas horúcich nocí je priam úžasný. Klimatizácia Daikin je vyrábaná v Európe a vďaka svojmu vybaveniu, funkciám a moderným technológiám získala v roku 2014  ocenenie – Reddot design award. No uznajte, že sa niet čomu čudovať.

Obrázky: daikin

Article Categories:
Ako na domácnosť