nov 13, 2020
704 Views
Komentáre vypnuté na Kvalitné zubné implantáty v Bratislave? poradíme vám

Kvalitné zubné implantáty v Bratislave? poradíme vám

Written by

Dostali ste sa do situácie, kedy ste prišli o zuby a potrebujete náhradu, tak kvalitnú a pevnú, ktorú nejde rozpoznať od prírodných zubov?

Strata zuba alebo zubov je sprevádzaná aj stratou sebavedomia, je preto  prirodzené, že ho chceme znovu získať späť a tešiť sa zo svojho nového úsmevu. Pomôcť Vám môžu kvalitné zubné implantáty, ktoré poskytuje špičková zubná klinika KAFKA DENT v Bratislave.

Pri náhrade zubov pomocou zubných implantátov ide o najprirodzenejšiu a najvhodnejšiu formu, pričom nemusíme brúsiť susedné zdravé zuby.

Zákrok počas ktorého sa zavedie implantát namiesto chýbajúceho koreňa strateného zubu sa robí v miestnom znecitlivení, je absolútne bezbolestný a v šikovných rukách skúseného implantológa trvá len pár minút. Zvyčajne sa nechá 3 až 4 mesiace aby sa pevne vhojil a spojil s okolitou kosťou a potom je vytvorenená náhrada korunky daného zuba. Takto je možné nahradiť jeden, alebo viacero zubov, prípadne celý chrup. Zubné korunky nesené na implantátoch, či už sa jedná o jeden nahradený zub, alebo viac zubov, alebo celý chrup je v súčasnej dobe možné zhotoviť na nerozoznanie od vlastných zubov.

Aké sú ďalšie dôvody prečo sa rozhodnúť pre zubné implantáty?

Okrem toho, ako sme spomínali, že sú zuby na implantátoch na nerozoznanie od vlastných zubov, k tomu aj pevne držia a vy máte pocit vlastných pevných zubov. Môžete tak bez obáv hrýzť, v spoločnosti sa usmievať a získať späť Vaše sebavedomie.

Pokiaľ budete dodržiavať pokyny Vášho zubného lekára a dentálnej hygieničky, a budete sa o ne starať – hlavne správne vykonávanou každodennou domácou ústnou hygienou ich životnosť bude veľmi dlhá, aj niekoľko desaťročí. Zubné implantáty majú pri správnom zavedení, dostatku okolitej kosti a správnej domácej starostlivosti o ne životnosť často ako vlastné zdravé zuby. Miera úspešnosti a minimálne 10 ročnej životnosti implantátov je pri správnej starostlivosti v súčasnosti na úrovni 98 percent.

Veľmi dôležitý je aj fakt, že zubné implantáty svojou funkciou, že prenášajú prirodzene žuvací tlak zo zubov na kosť zachovávajú jej štruktúru a objem, čím pôsobia proti vzniku predčasných známok starnutia na tvári po predčasnej strate zubov.

Pokiaľ uvažujete o náhrade zubov pomocou zubných implantátov, a máte otázky týkajúce sa zubných implantátov a náhrad zubov pomocou zubných implantátov – odporúčame kontaktovať zubnú kliniku KAFKA DENT, kde Vám ochotne poradia na bezplatnej konzultácii.

Article Categories:
Ako na zdravie a krásu