feb 27, 2020
824 Views
Komentáre vypnuté na Krásna a zdravá pleť – to je Bioderma

Krásna a zdravá pleť – to je Bioderma

Written by

Bioderma nie je len tak obyčajná kozmetika. Ide totiž o dermatologickú značku. Výrobky francúzskej firmy pravidelne podstupujú rôzne protialergické a protidráždivé testy. Zameriavajú sa na citlivú a inak problematickú pokožku a používajú ich aj profesionálny dermatológovia.

Bioderma ponúka niekoľko špeciálne zameraných produktových rád

Ak nám na naše problémy s pleťou a pokožkou nepomáha bežný sortiment kozmetiky z drogérií, môžeme aj ako bežný spotrebitelia siahnuť po Bioderme. Jednou zo zaujímavostí kozmetiky Bioderma je napríklad patentovaný D.A.F. komplex, ktorý zvyšuje tolerantnosť prípravkou pre každý typ pokožky, vrátane toho najcitlivejšieho. Avšak okrem toho, že je Bioderma všeobecne citlivá k pokožke, ponúka aj rôzne produktové rady určené špeciálnym cieľovým skupinám. Niečo iné totiž potrebuje suchá, mastná, alebo citlivá pokožka.

Bioderma ABCDerm je určená k starostlivosti o detskú pokožku od narodenia až do 3 rokov. Práve v tomto období je najcitlivejšia a ešte nie je plne vyvinutá pre to, aby zvládla užívanie konvenčnej kozmetiky.

Bioderma Atoderm je vynikajúce riešenie pre suchú pokožku. Znižuje nepríjemné pnutie vysušenej pokožky, nech už je príčinou suchosti čokoľvek. Hodí sa aj pre atopickú pokožku.

Bioderma Cicabio dokáže pokožku ozdravovať a nahrádza mŕtve tkanivá novými. Hojí rany a zabraňuje vzniku jaziev. Má silné regeneračné účinky.

Bioderma Hydrabio má schopnosť vrátiť dehydrovanej pleti vlhkosť a s ňou ponúka aj ďalšie pozitíva. Pomáha pleti udržať vodu a pleť je opäť napnutá a hydratovaná.

Bioderma Sebium je kozmetika určená pre mastnú pleť. Ide o riešenie pre lesklú, svietivú pleť s výskytom akné, predovšetkým v tzv. T-zóne. Pomáha preto každému, koho trápi pleť s akné.

Bioderma Sensibio je silným pomocníkom pre citlivú pleť. Každodenný stres aj znečistené prostredie spôsobuje, že sa naša pleť stáva citlivou, Môže nás svrbieť, páliť, odlupuje sa. Na povrchu vznikajú oslabené a rozšírené žilky.

Bioderma White Objective je vhodnou pre depigmentáciu pokožky. Melanín uložený v spodných vrstvách pokožky sa niekedy nerovnomerne hromadí a na pokožke vznikajú škvrny. Tie sa zintenzívňujú vplyvom slnečného žiarenia, ale tiež s používaním rôznych kozmetických prípravkov, v tehotenstve, v menopauze, kvôli antikoncepcii a z rôznych ďalších príčin.

Špeciálna starostlivosť

Zmieniť je treba ešte ďalšie dve špeciálne rady Bioderma kozmetiky. Prvou je starostlivosť o vlasy Bioderma Nodé. Ide o prípravky pre všetky druhy vlasov – suché, mastné, normálne, tie, ktoré trápia lupy či dokonca seboroická dermatitída. Slnečná starostlivosť Bioderma Photoderm ponúka prevenciu pred spálením, starnutím pokožky, rakovinou kože, ale súčasne tiež pred rôznymi fototoxickými reakciami pokožky.

Article Categories:
Ako na zdravie a krásu