jún 4, 2018
1335 Views
Komentáre vypnuté na Ako podporiť imunitu, aby vás nesklamala?

Ako podporiť imunitu, aby vás nesklamala?

Written by

Trápi vás vaša slabá imunita, ktorá vám neustále do tela vpúšťa rôzne vírusy a baktérie, kvôli ktorým ste neustále chorí? Žiadny strach, vďaka moderným doplnkom stravy je posilnenie imunity doslova hračka!

Kto by len mal rád choroby? Všetky tie hnusné vírusy a baktérie, ktoré vám zabraňujú robiť všetky obľúbené aktivity? Poležať si raz, prípadne dvakrát za rok týždeň v posteli kvôli chrípke je úplne v poriadku, aspoň vás to prinúti oddýchnuť si od všetkých tých každodenných povinností, od ktorých by sme si inak oddýchnuť nevedeli. Avšak, ak si takéto nevynútené týždenné voľno musíte chtiac-nechtiac užívať každý jeden mesiac, asi nie je všetko v poriadku. Pravdepodobne vás to hnevá, chrípka, ale aj bežné nachladnutie, ktoré sú najčastejšími chorobami, ktoré vás v prípade oslabenej imunity postihujú, totiž výrazne znižujú vašu schopnosť žiť a robiť veci, ktoré máte radi. Zachrípnutý hlas, upchatý nos, ktorý vám taktiež zabraňuje normálne rozprávať, to nie je nič závideniahodné. Nehovoriac o tom, že v takomto stave by ste najradšej celý deň spali doma, to však nie je vždy možné. Ako teda posilniť imunitu tak, aby ste sa s týmito problémami stretali čo najmenej? Sú tu dve možnosti.

Prečo doplnky stravy?

Nie je žiadnym tajomstvom, že základom pre funkčnú imunitu, ktorá vás ochráni za každých okolností, je pravidelné prijímanie všetkých vitamínov a minerálov. Jedným zo spôsobov je príjem týchto látok a vitamínov z obyčajnej stravy, čo však pri dnešnom tempe života dokáže málokto. Druhé riešenie je tak oveľa jednoduchšie – sú ním doplnky stravy, napríklad Echinacea 500 plus. Ako hovorí názov, základom tohto prípravku je výťažok z kvetu s názvom Echinacea, ktorý prispieva v správnej funkcii imunitného systému, zmierňuje podráždenie hltanu a hlasiviek a podporuje dýchacie cesty. Druhou zložkou je huba Reishi, ktorá taktiež pomáha udržiavať správne fungovanie imunitného, ale aj obehového systému. Podstatnou zložkou je aj vitamín C, ktorý okrem podpory imunity pomáha aj k zníženiu únavy. Vyskúšajte doplnok stravy Echinacea 500 plus, zakúpiť ho môžete napríklad v e-shope Symphytum.sk a zabudnite na oslabenú imunitu!

Article Categories:
Ako na zdravie a krásu