máj 28, 2016
2281 Views
Komentáre vypnuté na Operatívny lízing si obľúbili aj súkromné ​​osoby

Operatívny lízing si obľúbili aj súkromné ​​osoby

Written by

V súčasnej dobe je vo finančnom svete veľmi skloňovanou témou operatívny lízing, najmä v súkromnom segmente. Operatívny lízing majú vo svojom portfóliu služieb automobilové spoločnosti aj špecializované lízingové firmy. Vzhľadom k tomu, že je ponuka na trhu pomerne široká, dostanú sa vám rôzne podmienky. No nie všetky sú vyhovujúce. V nasledujúcich riadkoch sa na operatívny lízing pozrieme podrobnejšie.

V prípade operatívneho lízingu zostáva automobil vo vlastníctve lízingovej spoločnosti, teda vy len automobil využívate k svojim potrebám. A mesačne platíte určitú sumu, ktorá sa odvíja práve od rozsahu služieb. Po uplynutí zmluvy s leasingovou spoločnosťou vrátite automobil. A následne si môžete požiadať o nový operatívny lízing. Nespornou výhodou je, že nemáte žiadne starosti so servisom vozidla.

Oplatí sa vám operatívny lízing?

Moderný spôsob financovania vozidla sa oplatí ak súkromným osobám, tak aj podnikateľom a firmám. Operatívny lízing je vhodný najmä pre osoby, ktoré nemajú našetrené na nové vozidlo a nechcú sa uväzovať banke či nebankovej spoločnosti na desať rokov. U leasingu platíte len mesačné splátky, ktoré sú v prijateľnej výške, a sami si stanovíte dobu využitia vozidla. Po troch rokoch si môžete požiadať o ďalšie vozidlo a takto to môžete robiť do nekonečna.

Operatívny lízing ponúka spoločnosť HERTZ Lease, ktorá sa stará o servis a pneuservis, poistenie, diaľničné poplatky, cestnú daň a prevádzku elektronickej knihy jázd. Zároveň svojim zákazníkom poskytuje nepretržitú asistenčnú službu na cestách. Keď sa automobil pokazí, potom dostanete na päť dní zadarmo náhradné vozidlo.

Ak vás produkt od spoločnosti HERTZ Lease nadchol, môžete vyplniť nezáväzný internetový formulár, respektíve kalkuláciu. A na základe zadaných informácií vás kontaktuje pracovník s ponukou a podrobnejšími informáciami.

Autorské právo: seoterra / 123RF Reklamní fotografie

Article Categories:
Ako na to