mar 18, 2019
234 Views
Komentáre vypnuté na Kalkulačka na porovnanie PZP

Kalkulačka na porovnanie PZP

Written by

Pamätáte si dobu konca vášho povinného zmluvného poistenia? Alebo to nechávate len na upozornenie vašej poisťovne? Napadne vám niekedy porovnávať rôzne ponuky alebo tej „svojej“ poisťovni a ich možnostiam veríte najviac? Možno robíte chybu. Vďaka kalkulačke a online porovnaniu už prišiel nejeden majiteľ vozidla na to, že PZP, ktoré mal uzatvorené vlastne vôbec nebolo to najvýhodnejšie. Fakt, že ho mohol získať o niekoľko desiatok a niekedy aj stoviek eur lacnejšie, ho donútil pochybovať o tom, či sa osobné vybavovanie skutočne oplatí. My vás do takejto situácie dostať nechceme, a preto vám pripomíname existenciu bezplatnej online kalkulačky Uzavripzp na výpočet a porovnanie ceny PZP. Vďaka nej nájdete zaručene výhodnejšiu ponuku. Koniec koncov sa o tom môžete presvedčiť aj sami.

Výhodnejšia ponuka bez čakania

Možno je vašim prípadom niečo iné. Zobrali ste ponuku od poisťovni, ktorá bola k vášmu bydlisku čo najbližšie, pretože jednak ste nemali na rôzne prieskumy čas a jednak je pre vás únavné absolvovať niekoľkonásobne skoro na vlas rovnaké rozhovory. Dnes sa môžete čakaniu a rozhovorom vyhnúť. Cenu PZP od rôznych poisťovní si môžete zistiť behom niekoľkých minút aj z miesta, kde sa práve nachádzate. Potrebným na to je len mať prístup na internet a takú kalkulačku, ktorá vám urobí porovnanie na čo najviac ponúk, nielen jednej alebo dvoch.

Náš nástroj vám urobí výpočet PZP až od 12 rôznych poisťovní. Jedine tak máte istotu, že výsledky sú objektívne, nakoľko ich máte s čím porovnávať. Ak sa rozhodnete pre tento porovnávač, k dispozícii budete mať ponuky od poisťovní:

 • Allianz,
 • Axa,
 • ČSOB,
 • Genertel,
 • Generali,
 • Groupama,
 • Komunálna poisťovňa,
 • Kooperativa,
 • Onlia,
 • Union,
 • Uniqa
 • Wüstenrot.

Práve preto je šanca na zistenie tej najlepšej a najvýhodnejšej ceny povinného zmluvného poistenia veľmi vysoká.

Dokážete si predstaviť, koľko času by ste museli investovať do zisťovania 12 rôznych ponúk? Zarátať do toho samozrejme nestačí len sedenie v danej poisťovni, ale aj presun z domova a medzi jednotlivými spoločnosťami. Bez pochyby by to nebolo len niekoľko hodín času, ale možno aj niekoľko dní. Naša kalkulačka vám tento čas skomprimuje do maximálne 15 minút, pričom tento čas predstavuje len vypisovanie formulára. Samotné porovnanie a výsledky PZP na rôzne typy vozidla vám budú zobrazené do niekoľkých sekúnd po jeho odoslaní. Ich kópia vám bude zaslaná aj na mail v prípade, že by ste sa hneď z ponúknutých výsledkov nevedeli rozhodnúť. Takto sa k ním dostanete rýchlo bez toho, aby ste formulár museli opäť vypisovať.

Ušetrite aj niekoľko stoviek eur!

To najlepšie, najlacnejšie a najvýhodnejšie PZP pre vás máte na dosah ruky. Či už hľadáte najlepšiu ponuku na auto, nákladiak, motocykel, prívesný vozík, obytný automobil, traktor či na iný dopravný prostriedok, pomocou kalkulačky na porovnanie ho určite nájdete. Od vás sa požaduje len minimálna časová investícia a vypísanie formulára technickými parametrami poisťovaného vozidla. Požadovať sa budú aj niektoré informácie o jeho majiteľovi, aby ste mohli získať čo najviac zliav. Celkovo môžete pri PZP uzatvorenom online ušetriť aj 30% oproti ponuke, ktorú by vám vypočítali priamo v poisťovni. Rozdiely medzi najlacnejšou a najdrahšou ponukou rôznych poisťovní, ktoré v princípe ponúkajú rovnaké krytie, môže byť aj 300 eur.

Kalkulačka je výborným nástrojom, ktorý vám nielen ukáže to najlepšie a najlacnejšie PZP, ale priamo v nej oňho môžete aj požiadať. Stačí jeden klik na ponuku, ktorá vás oslovila, dopíšete niekoľko údajov o vás a žiadosť je odoslaná. Ako potvrdenie dostanete na mail návrh a podmienky zmluvy, údaje na zaplatenie faktúry, ale aj dočasnú bielu kartu, ktorú si samozrejme nezabudnite vytlačiť.

Funguje 24 hodín denne

Ďalšou výhodou bezplatného a rýchleho porovnania povinného zmluvného poistenia je aj to, že ho môžete vykonávať bez obmedzenia. Funguje nielen cez bežný pracovný deň, ale aj vo sviatky. Nielen v pracovnú dobu, ale aj mimo nej. Keď si spomeniete hoc aj polnoci, že ste si zabudli zákonne zabezpečiť vozidlo, nie je problém. Ktorá poisťovňa by špeciálne pre vás otvorila pobočku a zvolala svojich zamestnancov? Kalkulačka je však vždy pripravená pomôcť vám a zobraziť tie najlepšie aktuálne ponuky na trhu. Už žiadne zbytočné stresy a preplácanie…

Máte už uzatvorené povinné zmluvné poistenie?

Ak ste porovnanie PZP vyskúšali len zo zvedavosti a prišli ste na to, že ročné zabezpečenie vozidla ste si mohli uzatvoriť oveľa výhodnejšie, ešte nič nie je stratené. Každý má právo na vypovedanie zmluvy. V prípade povinného zmluvného poistenia je to najneskôr 6 týždňov do konca poistnej zmluvy. Do tejto lehoty vám poisťovňa vráti aj časť poistného. Je ale veľmi dôležité spísať výpoveď poistnej zmluvy a spolu s ňou zaslať aj novú zmluvu resp. faktúru o zaplatení nového zabezpečenia. Vzor žiadosti o vypovedanie nájdete taktiež na našej stránke, ktorá vám ponúka tú najlepšiu kalkulačku na porovnanie a výpočet všetkých vašich poistných možností. Vo vzore len prepíšete vaše osobné údaje a číslo poistnej zmluvy, vytlačíte si ju a odošlete. Presvedčte sa o vašich výhodnejších možnostiach povinného zmluvného poistenia už teraz!

 

Article Categories:
Ako na to